návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 13 ilustrací, které dokonale vystihují běžná trápení každé mladé ženy. Holky, zažíváte tyhle situace taky?

Být studentem rozhodně není jednoduché, zvlášť pokud se při tom věnujete ještě umělecké činnosti.
Vydáno: 09.01.2019
Ilustrace o těžkém životě studentky
Ilustrace o těžkém životě studentky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ačkoliv Amy Revives, studentka medicíny z Rotterdamu, vždy tíhla k umění a malbě, dala přednost právě povolání lékařky. Dlouho se pokoušela kreslit, nikdy však neměla opravdu štěstí. Až v posledních týdnech začala své pokusy o komiksy zveřejňovat na Instagramu. A přestože tvrdí, že stále nemá zcela sjednocenou techniku, její ilustrace jsou opravdu povedené. Díky medicíně si uvědomila, že fyzické zdraví je skutečně důležité, stejně tak je ale zásadní i duševní pohoda. A právě tu chce svými komiksy u ostatních navozovat.

Ráda by svými výtvory vyvolávala úsměvy na rtech a zajistila, aby lidé alespoň na chvíli zapomněli na své starosti. Za svým cílem si šla opravdu tvrdě. Strávila bezpočet nocí poznáváním digitálního světa a uměleckých technik, seznamovala se s realismem i abstrakcí, nakonec však zjistila, že je nejšťastnější, když může kreslit komiksy inspirované vlastním každodenním životem. Její nejpovedenější kousky jsme pro vás vybrali i do naší galerie.

fb_ilustrace žen

GALERIE: 15 upřímných ilustrací, které ukazují realitu každodenního života žen. Holky, vidíte se v nich taky?

Článek je zařazen v: ilustrace , Ženy , život , utrpení