návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 13 ilustrací, ve kterých se lidé ze slavných obrazů mění na kreslené postavičky. Líbí se vám více než originály?

Klasická umělecká díla zná každý. Jak by ale vypadala, kdyby slavné postavy nahradily animované postavičky?
Vydáno: 22.03.2019
Moderní variace na klasická díla 14
Autor: Instagram/lothlenan Moderní variace na klasická díla 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nikdo asi nepochybuje o tom, že slavná výtvarná díla mají trvalou hodnotu, která s postupujícím čase více a více stoupá. Kanadská umělkyně Andrea Tamme, na sociálních sítích známá jako Lothlenan, se však rozhodla zaexperimentovat a proměnit některá klasická umělecká díla v popkulturní malby. Od Mony Lisy Leonarda da Vinciho až po Výkřik Edvarda Muncha – Lothlenan ze všech těchto skvostů dokáže udělat moderní pečlivě promyšlené obrazy, na nichž figurují populární animované postavičky.

S vytvářením těchto digitálních maleb začala Lothlenan ve svém volném čase během studia umění, a chtěla tak zdokonalit své malířské schopnosti. Výsledky se líbily nejen jí, ale i jejím přátelům, a tak se rozhodla vytvořit celou sérii a sdílet ji na Instagramu. Na ty nejpovedenější kousky z její tvorby se nyní můžete podívat v naší galerii.

Umělec spojil klasické malby s moderním prostředím 2

GALERIE: 16 úžasných ilustrací, které ukazují, jak by vypadala klasická díla v moderní době. Která vás odrovnala nejvíc?

Článek je zařazen v: ilustrace , příběh , komiksy , vtip , Andrea Tamme