Virály

12. července 2018 12:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: 13 lidí, kteří udělají pro dokonalou fotku z dovolené naprosto cokoliv. Tyhle extrémy se povedou jen jednou za život!

Vrátili jste se z dovolené a zjistili jste, že nemáte žádnou povedenou fotku? Tihle lidé jsou na tom přesně opačně.

Určitě to znáte... jste na dovolené, užíváte si pohody a občas nějaké to odbrodružství. A samozřejmě si na památku nebo na ukázku ostatním chcete pořídit i nějakou originální fotku. Dost často to ale nedopadne tak úplně podle představ. I když pro jistotu vytvoříte sérii deseti fotografií ve stejné póze, na jedné máte zaavřené oči, na druhé velké břicho, na třetí rozcuchané vlasy a na zbylých se díváte úplně mimo objektiv.

Nejinak to dopadá, když se chcete pokusit o nějakou akční fotku pod vodní hladinou, ve výskoku, v artistické póze a podobně. Výsledkem je pouze rozmazaná změť končetin a fleků. Představte si ale, že se vám váš záměr opravdu vyjde a z vašich snah vznikne dokonalá fotka, která je lepší, než jste doufali, a ohromí nejen vás, ale úplně všechny, kdo ji uvidí. Přesně to je totiž případ autorů fotografií, které jsme pro vás vybrali do následující galerie. Možná jim budete trochu závidět, ale rozhodně budete koukat s otevřenou pusou na to, jak geniálně se jim povedlo zachytit ten pravý moment.

Sdílejte článek
Štítky fotografie Galerie galerie dovolená

Přečtěte si také