Virály

7. března 2019 14:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: 13 obyčejných lidí, kteří vypadají jako dvojníci slavných osobností. Až uvidíte Donalda Trumpa, počůráte se smíchy

Říká se, že každý máme na světě nějakého dvojníka. Když ale vypadáte jako někdo slavný, je to opravdu výhra. Nebo prokletí?

Facebooková stránka Slavorum se zaměřuje na slovanskou kulturu ve světě, kterou se snaží vykreslovat zábavným způsobem. Nedávno zveřejnili list osob, které se až nápadně podobají slavným hvězdám. „Původně jsme chtěli začínat jako stránka zaměřená pro turisty, ale skončilo to tak, že se snažíme ukázat našeho vtipného ducha, který v nás dřímá. Je to zkrátka taková zábava,“ svěřil se zakladatel stránky.

Jejich stránku ale navštěvují lidé z různých koutů světa, kteří se nějakým způsobem ztotožňují s jejich humorem a filozofií. Takže zpočátku pouze slovansky orientovaná stránka se brzo rozrostla do celosvětového měřítka. Tenhle výběr dvojníků celebrit se jim ale opravdu povedl. Až uvidíte babičku a lá Anthony Hopkinse a další postarší ženu, která vypadá jako Donald Trump, počůráte se smíchy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také