Virály

3. února 2019 16:55

redakce Prima Lajk

GALERIE: 13 opravdu špatných designových návrhů, nad kterými zůstává rozum stát. Větší faily jen tak neuvidíte

Jsou designéři, kteří mají obrovský talent. A pak jsou tací, kteří ho nemají vůbec, ale nevědí o tom. A díky nim vznikají tyhle šílené návrhy, které baví celý internet.

I když vůbec není jednoduché si to přiznat, ne všichni lidé na světě mají talent na to, aby byli designéři. Bohužel si spousta tzv. návrhářů myslí, že na to mají a že jsou fakt dobří. Vymýšlejí proto stále nové a nové věci a jsou přesvědčeni, že se jejich genialita zapíše do dějin. Jenže si vůbec neuvědomují, že celý jejich výtvor je špatně. A to už od základů.

Například vícerozměrné zrcadlo, ve kterém se uvidíte nekonečně mnohokrát je sice možná něco, co by se jednou mohlo objevit v muzeu moderního umění, ale vážně byste ho chtěli mít zrovna na záchodě? Stejně tak kniha s radami, jak vymýtit plasty, zabalená do plastové fólie, to taky nelze považovat za výplod geniality. Na druhou stranu jsme za podobné designové vychytávky rádi, protože jsou vděčným zdrojem zábavy. A ty nejbizarnější z nich vám právě teď nabízíme v naší galerii.

A pokud vám to nestačí, zde máte další nášup designerských failů:

Sdílejte článek
Štítky design chyby faily návrhy

Přečtěte si také