Virály

31. ledna 2018 17:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: 13 vtipných momentek z jízdy na horské dráze. Z těchto šílených výrazů půjdete do kolen

Máte rádi jízdu na horské dráze? A zajímalo by vás, jak při ní vypadáte? Lidé na těchto fotografiích to ví úplně přesně.

Jestli už jste někdy viděli fotky z horské dráhy, nebo dokonce máte nějaké své vlastní, moc dobře víte, jak jsou úžasné. Naprosto typickým výjevem je děs v očích jednoho člověka, zatímco další si jízdu totálně užívají... nebo naopak. To, co začalo jako invence zábavních parků, aby od návštěvníků získali nějaké peníze navíc za to, že je vyfotí během jízdy, se proměnilo v příležitost získat snímek, na který bude rodina i přátelé ještě dlouho vzpomínat.

Některé z fotografií jsou na první pohled předem plánované – a že lidé udělají téměř vše proto, aby dostali vysněný nezapomenutelný snímek. Následné čekání na výsledek je pak pro ně neskutečný adrenalin, kdy jediné, co je zajímá je, jestli se všechno vydařilo, jak chtěli, nebo budou muset jízdu absolvovat znovu a lépe. No a protože po internetu koluje takových fotografií neuvěřitelné množství, rozhodli jsme se vybrat pro vás ty nejlepší a sestavit z nich galerii. Tak nasedat, tohle bude jízda vašeho života!

Sdílejte článek

Přečtěte si také