Virály

20. února 2019 14:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: 14 důkazů o tom, že štěstí se neodvíjí od nejnovějšího modelu iPhonu. Na jakých věcech v životě skutečně záleží?

I když se to omílá neustále dokola, je potřeba si pořád připomínat, že skutečné vnitřní štěstí a spokojenost se neodvíjí od materiálních věcí.

Někteří lidé se tak moc zaměřují na budoucnost, že zapomínají žít v přítomnosti. Unikají jim pak důležité okamžiky v životě, které jsou možná obyčejné, ale dají vám víc než jakýkoliv hmotný dar.

A v čem tedy spočívá skutečné štěstí? Odpověď je v lásce. Ta má totiž různé podoby. Může to být láska dětská, zvířecí, partnerská nebo rodičovská. Tento druh citu totiž nedokáže překonat téměř nic. Pocity, které díky lásce cítíte, jsou naprosto nenahraditelné. Opravdu šťastní lidé se za ničím nemusí honit, udělá jim radost například to, že se po několika letech vyspí na posteli nebo že je přišla navštívit vnučka. Když máte milující rodinu a věrné přátele, nic víc už totiž nepotřebujete. Stačí se podívat na výrazy ve tváři lidí z naší galerie a pochopíte, o čem je řeč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také