reklama

reklama

Fotograf odhaluje, co se skrývá za dokonalými snímky na Instagramu 1
Autor: Instagram/omahi_ Fotograf odhaluje, co se skrývá za dokonalými snímky na Instagramu 1

GALERIE: 14 důkazů, že dokonalé fotky na Instagramu jsou totální fake! Podívejte se, jak ve skutečnosti vznikají

Publikováno: 14.04.2019
Obdivujete dokonalé fotky na sociálních sítích a ptáte se, jak to proboha ti fotografové dokázali? Teď máte možnost to zjistit.

reklama

Pamatujete si ještě na vaše první fotky pořízené klasickým fotoaparátem s filmem, kdy jste měli jednu jedinou šanci zachytit ten správný moment tak, aby neobsahoval šmouhy, červené oči, odraz blesku a další skvrny neznámého původu? Nebyla to lehká doba, co říkáte? V dnešní době neomezených technologických možností a nejrůznějších filtrů na Instagramu máte naopak prakticky neomezený počet možností, jak vytvořit skutečně dokonalý snímek. A že jsou jich sociální sítě plné. Jenže není všechno zlato, co se třpytí.

A tak se mexický fotograf Omah rozhodl na svém instagramovém účtu poodhalit zákulisí vzniku takových na první pohled uměleckých fotografií. V následující galerii se můžete na vlastní oči přesvědčit, že ne vždy se vyplatí důvěřovat všemu, co vidíte. Za perfektní fotkou se totiž ukrývá dění v pozadí, které je uživatelům záměrně utajeno. A odteď vám bude jasné, proč...

Jak vypadají věci zevnitř? 12

GALERIE: 13 fotek, které odhalují, jak vypadají různé objekty zevnitř. Tohle naživo nikdy neuvidíte

reklama