Virály

14. dubna 2019 10:12

redakce Prima Lajk

GALERIE: 14 důkazů, že dokonalé fotky na Instagramu jsou totální fake! Podívejte se, jak ve skutečnosti vznikají

Obdivujete dokonalé fotky na sociálních sítích a ptáte se, jak to proboha ti fotografové dokázali? Teď máte možnost to zjistit.

Pamatujete si ještě na vaše první fotky pořízené klasickým fotoaparátem s filmem, kdy jste měli jednu jedinou šanci zachytit ten správný moment tak, aby neobsahoval šmouhy, červené oči, odraz blesku a další skvrny neznámého původu? Nebyla to lehká doba, co říkáte? V dnešní době neomezených technologických možností a nejrůznějších filtrů na Instagramu máte naopak prakticky neomezený počet možností, jak vytvořit skutečně dokonalý snímek. A že jsou jich sociální sítě plné. Jenže není všechno zlato, co se třpytí.

A tak se mexický fotograf Omah rozhodl na svém instagramovém účtu poodhalit zákulisí vzniku takových na první pohled uměleckých fotografií. V následující galerii se můžete na vlastní oči přesvědčit, že ne vždy se vyplatí důvěřovat všemu, co vidíte. Za perfektní fotkou se totiž ukrývá dění v pozadí, které je uživatelům záměrně utajeno. A odteď vám bude jasné, proč...

Sdílejte článek
Štítky Instagram fotograf fotky pozadí zákulisí Omah

Přečtěte si také