návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 14 fotek, na kterých dcery napodobují své matky. Tohle vám dokáže, že jablko nepadá daleko od stromu

Dcery z různých koutů světa se rozhodly napodobením starých fotografií svých matek dokázat, že jablko skutečně nepadá daleko od stromu.
Vydáno: 01.06.2020
Dcery napodobují staré fotky svých matek 6
Autor: twitter/DaraCamarillo Dcery napodobují staré fotky svých matek 6

Napodobování čehokoliv je většinou velmi zábavnou činností, kterou se zavděčíte opravdu mnoha lidem. A co teprve, když se rozhodnou dcery vzdát hold svým matkám tím, že oživí jejich letité fotografie. Přesně to udělaly desítky uživatelek na Twitteru po celém světě. Každá z nich si vybrala starý snímek své matky, oblékla si podobné či stejné oblečení, nahodila totožnou pózu a výsledek zveřejnila na svém účtu.

A světe div se! Ve většině případů byste neuvěřili, že se skutečně nejedná o stejnou osobu, ale o generaci mladší dívku. Podívejte se sami na různé realizace tohoto úžasného nápadu, který musel ve všech maminkách vyvolat vlnu dojetí, v naší galerii.

Matka s dcerou k sobě mají blízko 1

VIDEO: Matka s dospělou dcerou se spolu sprchují každý den. Proč to podle nich není divné?

Článek je zařazen v: dcery , matky , napodobení , podoba , fotky

reklama