návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 14 ilustrací, které odhalují, jak vypadalo dětství superhrdinů. Vážně by si spolu Superman s Batmanem nemohli hrát?

Máte rádi komiksové superhrdiny? A zajímá vás, jak asi vypadali v dětství a jak si hráli?
Vydáno: 04.07.2019
Ilustrace znázorňující dětství superhrdinů 6
Autor: Instagram/dragonartebr.official Ilustrace znázorňující dětství superhrdinů 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není žádným tajemstvím, že každý umělec má nějaký vzor, který inspiruje jeho tvorbu. A ve většině případů to jsou osoby, se kterými se nikdy osobně nesetkali. To však není případ brazilského výtvarníka Lucase Eduarda Nascimenta, který si na Instagramu říká Dragonarte. Ten se totiž věnuje kreslení ilustrací se superhrdiny z tak trochu jiného úhlu pohledu. A právě díky nim si ho všimla komiksová legenda Stan Lee, s nímž se dokonce i potkal osobně.

Nascimento už dříve vytvořil sérii ilustrací, které ukazovaly superhrdiny jako otce sledující své čerstvě narozené potomky v nemocničním pokoji. Nyní se ale zaměřil na to, jaké asi bylo jejich vlastní dětství – jak se chovali, jak moc byli roztomilí a jak vypadaly jejich hry s ostatními hrdiny. Na to, jak geniálně se mu podařilo vystihnout Spidermana, Batmana a další komiksové superhrdiny jako děti, se nyní můžete podívat v naší galerii. 

Francouzi byli vždycky velcí umělci

FOTO 18+: V nemocnici objevili malbu hromadného sexu superhrdinů! Šokuje celý svět, protože ukazuje úplně všechno...

Článek je zařazen v: ilustrace , superhrdinové , komiksy , dětství , děti