návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 14 nechutně ošizených produktů, za které by měli jít jejich výrobci do pekla. Nenaletěli jste jim náhodou taky?

Marketing a zase ten marketing. Nejenom dobře zacílená reklama nás dokáže pěkně ošidit, ale i dobře vytvořené balení dokáže ošálit naše smysly a taky naše peněženky.
Vydáno: 26.03.2019
Ošizené produkty 9
Autor: Boredpanda Ošizené produkty 9

Následující produkty mohl vytvořit snad jen samotný Satan. Jsou totiž tak ďábelsky ošizené, že to snad jejich výrobci ani nemůžou myslet vážně. Zkusili jste někdy otočit krabici s cereáliemi vzhůru nohama? Kam se poděl jejich obsah? Nikam, bohužel jeho krabice je naplněná pouze z poloviny.

Nejsou to však jen cereálie, jde také o ošizenou pizzu, na které jsou pouze dva salámy nebo třeba bonbony, kterým chybí druhá řada. Kam až jsou výrobci schopni zajít, pokud jde o zisk? Těmhle o spokojenost zákazníků rozhodně nejde, protože jediné, co chtějí, jsou peníze. Proto si zaslouží takové zveřejnění, které odhalí, jakých nekalostí se na svých zákaznících dopouštějí. Sdílejte tento článek, ať se všichni výrobci zastydí a něco s tím udělají anebo ještě líp, berou to jako názorný příklad toho, jak se dobrý byznys rozhodně nedělá!

Článek je zařazen v: produkty , marketing , peníze , šetření

reklama