návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: 14 nevěst, které nedokázaly skrýt svou radost ze svatebních šatů s kapsami. Jak se vám tenhle nápad líbí?

Výběr svatebních šatů by žádná žena neměla ponechat náhodě. Měla by se v nich v první řadě cítit dobře a pohodlně, protože všechny zraky pozvaných hostů se budou upínat právě na ni.
Vydáno: 11.09.2019
Svatební šaty s kapsami 11
Autor: Twitter/BoredPanda Svatební šaty s kapsami 11

Před nějakým časem uživatelka Twitteru Esther Kezia Thorpe sdílela fotku z kamarádčiny svatby. Všechno na první pohled vypadá jako klasická normální svatební veselka, tedy až na nevěstiny šaty – ty mají kapsy. „Jedna z mých kamarádek se včera vdávala a na svatebních šatech měla kapsy! Jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy viděla,“ napsala jako komentář k fotce.

My musíme uznat, že takové kapsy mohou být neuvěřitelně praktické. Jen si představte, co všechno si tam budoucí paní může dát. Rtěnku, mobil, případně kapesníčky, kdyby se jí při odříkávání manželova svatebního slibu najednou nahrnuly slzy do očí… Pod fotkou se okamžitě začaly přidávat další nevěsty s fotkami svých šatů s kapsami a rozhodně jich není málo. Jak se vám tento praktický nápad líbí?

Článek je zařazen v: nevěsta , svatební šaty , kapsy , nápady , originalita , svatba

reklama