návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 15 ilustrací, které zobrazují každodenní boj zdravotníků s pandemií. Tohle váš rozloží na tisíc kousků

Jestli jste doteď neocenili, co všechno nasazují zdravotníci v boji s pandemií, po těchto ilustracích už to snad dokážete.
Vydáno: 03.04.2020
Íránský umělec kreslí ilustrace, které ukazují obětavost zdravotníků v boji s koronavirem 2
Autor: Instagram/alirezapakdel_artist Íránský umělec kreslí ilustrace, které ukazují obětavost zdravotníků v boji s koronavirem 2

Asi jen málokdo čekal, že rok 2020 začne tak, jak začal. Všechny kulturně-společenské instituce jako divadla, kina, galerie či restaurace jsou zavřené, vlády vyhlašují nařízení, aby občasné zůstávali doma a neshlukovali se na veřejnosti. O přeplněných nemocnicích ani nemluvě. Takový je obraz pandemie ve 21. století a zdá se, že to ještě nějaký ten pátek potrvá.

Spousta lidí trpí ze všeho, co se kolem děje, úzkostmi a přepadají je návaly paniky. I proto se rozhodl íránský umělec Ali Rezapakdel vytvořit sérii ilustrací, které ukazují každodenní snahy a boj zdravotníků a ostatních pracovníků v první linii. Díky tomu, že je zveřejnil na svém instagramovém účtu, je teď můžete vidět i vy v naší galerii.

20 drsných ilustrací o moderním světě. 8

GALERIE: 20 drsných ilustrací o moderním světě, po kterých si sáhnete do svědomí. Chováte se podobně?

Článek je zařazen v: ilustrace , umělec , PANDEMIE , koronavirus , zdravotníci

reklama