návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 15 ilustrací, ve kterých se najdou lidi, kteří mají rádi samotu. Patříte mezi ně také?

Většina lidi se dá snadno rozdělit na extroverty nebo introverty. Dnešní článek se zaměřuje na druhou skupinu lidí. Také preferujete samotu namísto společenského klábosení ve skupině? Pak se v následujících ilustracích zcela jistě najdete.
Vydáno: 07.05.2019
Yaoyao Ma Van As 16
Autor: Instagram/yaoyaomva Yaoyao Ma Van As 16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když bydlíte sami, nemusí to hned znamenat, že žijete nudný a smutný život. To se ostatně snaží světu ukázat i umělkyně Yaoyao Ma Van As, kterou najdete na Instagramu jako @yaoyaomva. Sleduje jí už přes 676 tisíc lidí. Yaoyao sama prezentuje jako veganku, umělkyni a milovnici zvířat, což je ostatně z jejího profilu vidět na první pohled. Kromě svého přátelství s jejím pejskem na jejích ilustracích najdete častokrát také to, jak to vypadá, když žije dívka sama.

Spoustě lidem takový způsob bydlení naprosto vyhovuje a my pomalu začínáme chápat proč. Zcela jistě máte občas den, kdy byste se nejradši zavřeli sami do místnosti bez lidí a prostě jen byli sami se sebou. Tito lidé tuhle svobodu zažívají neustále. Nemusíte mít stres z uklízení, omezování nebo třeba vaření. Žijete si ve svém vlastním království spokojený život. Alespoň tak to na nás působí skrze její obrázky. Jak se vám líbí?

Článek je zařazen v: introverti , samota , ilustrace , umění , Yaoyao Ma Van As