návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 15 láskyplných ilustrací, které ukazují, jaké je to být mámou. Po tomhle si té své budete vážit ještě víc

Těhotenství, doba, kdy v sobě žena po devět měsíců nosí svého budoucího potomka. Pocity radosti a štěstí střídají strach a nejistota. To všechno však po narození nahradí nekonečná láska a matku zaplaví ty nejkrásnější pocity na světě.
Vydáno: 04.03.2019
Nathalie Jomard  1
Autor: Instagram - Nathalie Jomard Nathalie Jomard 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výchova a péče o dítě rozhodně není jednoduchá práce a nejhorší na tom je, že se na to stejně moc dopředu nedá připravit. Dítě svým rodičům dělá starost, radost, ale taky přidává pořádný kus práce. Matka se téměř může rozloučit s jakýmkoliv soukromím, to se totiž v prvních letech dítěte stává něčím téměř nedosažitelným. Musí si zvyknout na to, že jí dítě bude dělat společnost i na záchodě.

Za všechny tyhle momenty by si zasloužily všechny ženy minimálně zlatou medaili. Talentovaná umělkyně Nathalie Jomard z Francie vytvořila sérii ilustrací, ve kterých znázorňuje právě radosti a strasti všech maminek. Svým osobitým smyslem pro humor si získala už přes 51 tisíc obdivovatelek na Instagramu a my patříme mezi ně. A jak se líbí vám?

Článek je zařazen v: mateřství , máma , děti , láska , rodina , ilustrace , Nathalie Jomard