Virály

21. června 2018 14:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: 15 lidí, kteří se nechtěně sladili se svým okolím. Jejich maskovaní by jim záviděli i vojáci

Komu se v životě nestal módní trapas, má obrovské štěstí. Známe to snad všichni, ráno nestíháme, a tak si oblékáme první věc, která na nás vypadne ze skříně. Při pohledu do prosklené výlohy na ulici nás to praští do očí jak facka. Vypadáme strašně. Klasický příběh den blbec, ale jsme přeci jenom lidi, každý den nás přirozeně neosvětluje aura módního guru (pokud zrovna nejsme fashion bloggerka nebo stylista). Buďte v klidu, děje se to i celebritám, bohužel p

A to ani nemusí vypadat příšerně, stačí když si na červený koberec obléknout to samé, co jejich slavný kolega. Hned je z toho další módní faux paux! Takže vlastně můžeme být v klidu a přestat se stresovat. Nás při našich přešlapech alespoň nikdy nesleduje.

Tahle galerie je samozřejmě mnohem vtipnější a hlavní účinkující se v ní naprosto dokonalým a vtipným způsobem sladili se svým okolím. Pak to vypadá tak, že váš poslední model nejspíš navrhoval stejný člověk, který se zasloužil o potahy ve vlaku či koberce. My jsme se u toho náramně pobavili a doufáme, že vám to také zlepší váš den.

Sdílejte článek
Štítky humor design móda zábava faux paux

Přečtěte si také