návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: 15 neuvěřitelných vlasových proměn lidí. Tohle je jasný důkaz, že správný holič může být jako plastický chirurg

Kvalitní kadeřník vás dokáže změnit k nepoznání a vyjde vás mnohem levněji než návštěva plastického chirurga. Je skutečně úžasné, jak nás dokáže jiný účes naprosto změnit, co říkáte?
Vydáno: 08.11.2018
Skvělé vlasové proměny 11
Autor: instagram Skvělé vlasové proměny 11

Pokud chcete dobře vypadat, nemusíte trávit každý den nekonečné hodiny v posilovně, chodit do solárií nebo nosit to nejdražší značkové oblečení. Tajemství dokonalého vzhledu může být mnohem jednodušší než se může zdát. Někdy stačí jen navštívit dobrého kadeřníka, který vám na hlavě dokáže vykouzlit ten nejelegantnější účes. Nezáleží na tom, jestli chcete mít klasický sestřih nebo se odvážíte a půjdete do bláznivých experimentů. Vše záleží na tom, abyste vybrali ten správný účes, který se hodí k vašemu tvaru hlavy. A s tím vám hravě poradí právě dobrý a zkušený kadeřník.

Na následujících obrázcích uvidíte, jakých úžasných změn lze správně zvoleným sestřihem dosáhnout. Tyto proměny jsou naprosto ideálním důkazem toho, že to může být skutečně jednoduché.

Článek je zařazen v: vlasy , proměna , kadeřník , barber

reklama