Virály

8. listopadu 2018 00:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: 15 neuvěřitelných vlasových proměn lidí. Tohle je jasný důkaz, že správný holič může být jako plastický chirurg

Kvalitní kadeřník vás dokáže změnit k nepoznání a vyjde vás mnohem levněji než návštěva plastického chirurga. Je skutečně úžasné, jak nás dokáže jiný účes naprosto změnit, co říkáte?

Pokud chcete dobře vypadat, nemusíte trávit každý den nekonečné hodiny v posilovně, chodit do solárií nebo nosit to nejdražší značkové oblečení. Tajemství dokonalého vzhledu může být mnohem jednodušší než se může zdát. Někdy stačí jen navštívit dobrého kadeřníka, který vám na hlavě dokáže vykouzlit ten nejelegantnější účes. Nezáleží na tom, jestli chcete mít klasický sestřih nebo se odvážíte a půjdete do bláznivých experimentů. Vše záleží na tom, abyste vybrali ten správný účes, který se hodí k vašemu tvaru hlavy. A s tím vám hravě poradí právě dobrý a zkušený kadeřník.

Na následujících obrázcích uvidíte, jakých úžasných změn lze správně zvoleným sestřihem dosáhnout. Tyto proměny jsou naprosto ideálním důkazem toho, že to může být skutečně jednoduché.


Přečtěte si také