Virály

5. června 2018 08:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: 15 pravdivých ilustrací, které ukazují, jak je single život super! Také vám přijde život bez partnera lepší?

Umělkyně jménem Yaoyao Ma Van As nádherně kreslí a naštěstí se o svůj talent dělí se světem prostřednictvím sociálních sítích. Na svém Instagramu má přes 430 tisíc fanoušků, kteří její obrázky milují a my chápeme proč.

Její tvorba nás oslovila na první pohled, protože kresby jsou plné emocí a lásky v jakékoliv podobě. Nás však zaujalo, s jak pozitivním pohledem se dívá na single život. Vykresluje momenty, kdy si jako nezadaná dívka užívá život sama se sebou nebo se svým pejskem.

Má čas na přátelé, večerní nálety do lednice, ženské procedury, nemusí pořád jen uklízet a může se sebevzdělávat, relaxovat a prostě jen tak být. Zároveň to však není žena, která by zanevřela na lásku. Partnerský vztah vykresluje velmi láskyplně a detailně. My si myslíme, že každé období má něco do sebe a člověk by si ve všem měl najít to, co pozitivního mu to přináší. Takže holky, pokud právě teď nemáte kluka, žádný stres! Můžete si dělat co jen chcete, rozmazlovat sebe samu, trávit čas s kamarádkami, jíst kupu čokolády a nemusíte být ve stresu z toho, že vás za ta někdo bude sekýrovat. Svoboda je krásná!


Přečtěte si také