GALERIE: 15 tetování, která vyšla až na druhý pokus. Tyhle parádní opravy zpackaných kérek vás totálně odzbrojí

Publikováno: 19.10.2019
Ne vždycky si na první pokus vyberete tatéra, který dokáže splnit vaše představy o kérce. Naštěstí ale existují profesionálové, kteří dokážou napravit i ty největší faily.

reklama

I když už jsme psali o spoustě nádherných tetování, která se bez výčitek dají označit za umělecká díla, ne každý tatér je bohužel schopný vytvořit skutečně mistrovský kousek. Dost často se naopak stává, že výsledek zdaleka neodpovídá představám zákazníka. Ten tak po dlouhých minutách či hodinách v salonu odchází se slzami v očích nejen z přetrpěné fyzické bolesti, ale nakonec i z té psychické, která přišla při pohledu na zpackanou kérku. 

Naštěstí jsou tu ale stále výše zmínění umělci, kteří umí napravit i ty největší škody a původní katastrofu dokážou proměnit právě v ono umělecké dílo. Ano, musíte do něj sice investovat dvojnásobek prostředků kvůli cizímu zavinění, výsledek ale skutečně stojí za to. Že má skutečně smysl obětovat čas i peníze za nápravu totálně zpackaného tetování, a ušetřit si tak celoživotní bolest ozývající se po každém pohledu na něj, vám dokáže i naše následující galerie. 

Nechat si vytetovat vaše dítě není úplně nejlepší nápad.

GALERIE: 17 katastrofálních tetování, po kterých si rozmyslíte, jestli vůbec chcete kérku

reklama