návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 16 důkazů, že pořizování fotek na doklady nemusí být nuda. Co všechno se může dít za scénou?

Myslíte si, že focení snímků na doklady je nuda? Pak jste ještě neviděli, co by se taky mohlo dít při jejich pořizování za scénou.
Vydáno: 21.08.2019
Co se děje za scénou při pořizování pasových fotek?  1
Autor: Instagram/maxsiedentopf Co se děje za scénou při pořizování pasových fotek? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli jste už potkali člověka, který někdy vypadal dobře na své pasové fotografii, tleskáme. O to víc, jestli jste to právě vy. Většina z nás ale mezi ty šťastné nepatří. A přitom vlastně při jejich pořizování nesmíme dělat nic jiného než se bez úsměvu tupě dívat do fotoaparátu. Ona je to vlastně docela nuda, co říkáte?

Možná i proto se umělec Max Siedentopf napůl z Namibie a napůl z Německa rozhodl realizovat projekt, který vnáší do obyčejného pořizování fotek na doklady naprosto netradiční zábavné, až opravdu absurdní prvky. Chtěl tak ukázat, že zatímco v pase máte jen tuctový snímek obličeje, mimo něj se dějí skutečně vzrušující a bizarní věci. Jaké například, to můžete vidět v následující galerii. 

Co se děje za scénou při pořizování dokonalých fotek? 16

GALERIE: 14 ukázek toho, jaké šílenosti lidé dělají kvůli dokonalým fotkám. Co se ve skutečnosti děje za scénou?

Článek je zařazen v: fotografie , pás , průkazová fotka , doklady , za scénou