návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: 16 fotek, které nejsou, čím se zdají být. Na tyhle snímky se musíte podívat dvakrát

Fotograf pořizuje snímky na ulici, ve kterých spojuje dvě různé reality v jednu. Abyste zjistili, co na nich doopravdy je, musíte se na ně podívat víckrát.
Vydáno: 27.02.2020
Fotograf spojuje dvě reality v jednom snímku 1
Autor: Instagram/daganth Fotograf spojuje dvě reality v jednom snímku 1

Původně řecký voják, nyní fotograf Anthimos Ntagkas se vůbec poprvé dostal k pouliční fotografii před několika lety a tento způsob zachycování reality ho okamžitě nadchl. Nejvíce jej fascinovalo jednání lidí, kteří netušili, že na ně právě míří svým hledáčkem. Zachycení skutečné identity člověka se od té doby stalo hlavní náplní jeho práce a postupně svou schopnost stále kreativněji rozvíjel.

Nutkání přicházet s něčím jiným měl Ntagas odjakživa a ulice mu nabídla dokonalou příležitost realizovat své představy. „Nejzajímavější pro mě vždy byly fotografie, které využívají postavení dvou rovin reality vedle sebe,“ prozradil umělec serveru Bored Panda a dodal: „Spojení dvou nebo více rozdílných témat v jedné fotografii je naprosto fascinující.“ O tom, že mu tento umělecký postup skutečně vychází, se můžete sami přesvědčit v naší galerii.

Charlene z Walmartu

GALERIE: Zaměstnankyně supermarketu sdílí vtipné fotky s produkty. Lidé si zamilovali její humor!

Článek je zařazen v: ilustrace , fotky , fotograf , realita , ulice , umění

reklama