návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 16 ilustrací dokonale vystihuje, proč to ženy v životě nemají vůbec lehké. Holky, taky se vás tohle týká?

Být ženou není jednoduché. A kdo tomu stále ještě nevěří, nechť se podívá na tyhle trefné ilustrace.
Vydáno: 19.10.2019
Ilustrace vystihující nástrahy běžného života žen 12
Autor: Instagram/cassandracalin Ilustrace vystihující nástrahy běžného života žen 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ženy a jejich každodenní trable i radosti jsou takřka nevyčerpatelným tématem. Možná i proto se mu věnuje tolik umělců, kteří se jejich problémy snaží vyjádřit pomocí vtipných ilustrací. Jedním z nich je i Cassandra Calin, která sama sebe popisuje jako rumunsko-kanadskou umělkyni a línou vílu. Na sociálních sítích po celém světě už je poměrně známou karikaturistkou, kreslířkou a grafičkou, která se věnuje tématům ze svého každodenního života i problémům prvního světa. 

Obojí se snaží vystihnout vtipnou formou ve svých komiksech, kterým však nechybí ani hloubka, nad níž se člověk chtě nechtě musí zamyslet. Právě díky těmto hlavním rysům jsou její ilustrace oblíbené u uživatelů sociálních sítí po celém světě. Dost často totiž mají pocit, že jsou jako vystřižené z jejich vlastního života. Takže dámy, jestli se v jejích následujících ilustracích znázorňujících ženské starosti taky vidíte, nezoufejte, vážně v tom nejste samy. 

Bella Sriwantana  9

GALERIE: Vtipné ilustrace odhalují komické situace, se kterými se dívky potýkají každý den. Holky, je vám to povědomé?

Článek je zařazen v: Ženy , problémy , život , ilustrace