Virály

16. dubna 2019 15:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: 16 inspirativních lidí, kteří proměnili svoje špatné návyky a změnili svůj vzhled k nepoznání. Jak se z tlouštíků stali atraktivní krasavci?

Na internetu naleznete nespočet návodů na to, jak rychle zhubnout přebytečná kila. Je to ale opravdu efektivní, nebo se vás jen snaží tahat za nos?

Zapomeňte na různé zázračné nápoje, díky kterým zhubnete až 5 kilo za týden. Všechny tyhle marketingové výmysly se vás snaží pouze obelstít. Myslíte si, že kdyby se dalo zhubnout pouze pitím nějakého drinku, nebyli by už všichni dávno hubení? Takhle jednoduše to bohužel nefunguje.

Musíte nejdříve zvednout zadek z gauče a začít se pořádně hýbat. Ne nadarmo se říká „sportem ku zdraví,“ ale existuje jen pár lidí, kteří se na této dlouhé cestě nezastaví. Chce to motivaci, to je hlavní klíč k úspěchu. Potom pořádnou odvahu a vytrvalost. Když dokážou lidé přestat kouřit a pít, neříkejte že nedokážou změnit svůj jídelníček a nahradit sladká a smažená jídla za odlehčené a ovocno-zeleninové varianty. Pokud i vy hledáte inspiraci pro velkou změnu ve svém životě, třeba vám ukázka lidí z naší galerie pomůže v rozjezdu. Přejeme hodně štěstí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také