návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 16 vtipných ilustrací o tom, jak vypadá každodenní život všech žen. V těchto obrázcích se najde úplně každá

Tahle umělkyně chtěla kreslit celý život, a i když jí to zpočátku nešlo, nakonec se našla v tvorbě těchto komiksů o každodenním životě obyčejných lidí.
Vydáno: 15.03.2019
Umělkyně kreslí komiksy o každodenním životě 17
Autor: Instagram/impractical.lizzie Umělkyně kreslí komiksy o každodenním životě 17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další z umělkyň, která kreslí komiksy, sdílí své výtvory na Instagramu a získává si více a více fanoušků. Tahle mladá ilustrátorka se jmenuje Elizabeth Pereira, je z Indie a na začátku své umělecké „kariéry“ kreslila portréty svých přátel, které podle jejích vlastních slov vypadaly jako čmáranice. Nechala se proto inspirovat pracemi svého kamaráda, a přestože to nejprve byla bída, během několika týdnů se ale postupně zlepšovala a nakonec nakreslila svůj první komiks na papír. Ten vyvolal tak kladné reakce, že se rozhodla pokračovat. Koupila si navíc tablet a speciální pero, aby mohla svou tvorbu digitalizovat.

Ve svých komiksech zachycuje každodenní život, přičemž většina z nich je založena na jejích skutečných událostech nebo konverzacích a ty ostatní zhmotňují komické situace, které si sama vymyslela. Zásadně se ale vyhýbá pojmenování jakýchkoliv postav, aby se nevztahovaly k žádným reálným osobám. Své ilustrace zveřejňuje na Instagramu už více než rok a sleduje ji už téměř 14 000 lidí. Do naši galerie jsme vybrali její nejpovedenější kousky, které vám zaručeně zlepší den.

alien_in_bohemia  16

GALERIE: Cizinec kreslí zábavné ilustrace o životě v Čechách. Poznáváte nás v tom?

Článek je zařazen v: ilustrace , život , komiksy , umělkyně , Lizzie