Virály

6. června 2019 23:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: 17 bizarních věcí, které lidé viděli na pláži. Tyhle šílenosti na dovolené v Česku jen tak nezažijete

Jestli se chystáte někam na dovolenou, rozhodně byste neměli vynechat moře a pláž. Občas to tam totiž opravdu stojí za to.

Prázdniny jsou tady a s nimi přichází i čas dovolených. Vzhledem k tomu, že v naší vlasti nemáme moře, asi se za ním spousta z vás vydá do zahraničí. Koho by nelákala představa dlouhých letních dní strávených opalováním na pláži a skákáním do vln. Pokud se chystáte přesně takto strávit právě vaši dovolenou, měli byste ale být připraveni na to, že vás právě na pláži může leccos překvapit. Není to totiž jen o lidech v plavkách, lehátkách, slunečnících a stavění hradů z písku.

Takový pobyt na pláži může přinést i nevšední podívanou v podobě věcí, které by u moře čekal jen málokdo. Od těch spíše komických záležitostí, jako jsou psi zahrabaní v písku nebo muži fotící své partnerky na Instagram, až po takřka hororové momenty, kdy se hladový racek rozhodne udělat nálet na vaše jídlo. Na pláži prostě můžete zažít leccos – stejně jako lidé v naší galerii plné opravdu šílených situací, kterých byli nechtěnými svědky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také