návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 17 bizarních věcí, které lidé viděli na pláži. Tyhle šílenosti na dovolené v Česku jen tak nezažijete

Jestli se chystáte někam na dovolenou, rozhodně byste neměli vynechat moře a pláž. Občas to tam totiž opravdu stojí za to.
Vydáno: 06.06.2019
Nejbizarnější věci, které můžete vidět na pláži 7
Autor: Reddit/poop_artist Nejbizarnější věci, které můžete vidět na pláži 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prázdniny jsou tady a s nimi přichází i čas dovolených. Vzhledem k tomu, že v naší vlasti nemáme moře, asi se za ním spousta z vás vydá do zahraničí. Koho by nelákala představa dlouhých letních dní strávených opalováním na pláži a skákáním do vln. Pokud se chystáte přesně takto strávit právě vaši dovolenou, měli byste ale být připraveni na to, že vás právě na pláži může leccos překvapit. Není to totiž jen o lidech v plavkách, lehátkách, slunečnících a stavění hradů z písku.

Takový pobyt na pláži může přinést i nevšední podívanou v podobě věcí, které by u moře čekal jen málokdo. Od těch spíše komických záležitostí, jako jsou psi zahrabaní v písku nebo muži fotící své partnerky na Instagram, až po takřka hororové momenty, kdy se hladový racek rozhodne udělat nálet na vaše jídlo. Na pláži prostě můžete zažít leccos – stejně jako lidé v naší galerii plné opravdu šílených situací, kterých byli nechtěnými svědky.

Model zveřejnil fotku, na které bylo vidět více, než chtěl 2

FOTO: Lidé šílí ze sprostého detailu na fotce nahého muže z pláže. Poznáte, co je tak naštvalo?

Článek je zařazen v: pláž , bizarní věci , šílenosti , moře , dovolená