návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 17 svítících tetování, která vypadají pod UV světlem jako z pohádky. Chtěli byste podobnou kérku?

Chcete zapůsobit kouzelnou kérkou a zároveň (doslova) zazářit? Tato speciální tetování s UV efektem by mohla být přesně pro vás.
Vydáno: 27.05.2020, MilanR

Zaujmout v dnešní době tetováním je už vlastně docela složité. Kérku (a často nejenom jednu) má totiž dneska každý druhý a vymyslet něco originálního je čím dál komplikovanější. Následující galerie by vás ovšem mohla malinko inspirovat. Existují totiž kérky s tzv. UV efektem, jež vypadají na denním světle úplně normálně, jakmile se ale člověk ocitne v bezprostřední blízkosti ultrafialového záření, jeho tetování získává zcela nový rozměr.

To je způsobeno použitím tzv. neviditelného inkoustu. Specialistkou na tyto kérky je pak např. australská tatérka Tukoi Oya. A nutno říct, že některé její „neviditelné“ kousky opravdu berou dech a její tetování mají často i svůj vlastní příběh. Ostatně, posuďte sami.

Společná tetování matek a jejich dcer.

GALERIE: 17 společných tetování matek s dcerami, které ukazují jejich blízký vztah. Tyhle kérky vás dojmou

Parádní rozmazané kérky.

GALERIE: 13 parádních rozmazaných kérek, z kterých vás budou bolet oči. Ne, opravdu nevidíte dvojmo!

Článek je zařazen v: tetování , UV tetování , UV záření , kérky , Tukoi Oya

reklama