reklama

reklama

Těžký život ledové kostky 4
Autor: Instagram/cubemelt Těžký život ledové kostky 4

GALERIE: 17 vtipných ilustrací, které znázorňují těžký život ledové kostky. Tyhle šílené komiksy vás totálně rozsekají

Publikováno: 30.01.2019
Umělkyně nevěděla, o čem má kreslit komiksy, a tak se rozhodla pro poněkud bizarního hrdinu – ledovou kostku.

reklama

Jestli už vás nudí všudypřítomné ilustrace o zkáze moderní společnosti a nejrůznějších problémech mužů i žen, originální komiksy téhle umělkyně vás moc mile překvapí. Peng Ven Wong se totiž rozhodla mapovat krušný život jedné ledové kostky. Ptáte se, jak proboha přišla zrovna na tohoto hlavního hrdinu? Odpověď je jednoduchá – když ve svých 36 letech procházela tvůrčí i životní krizí, jednoho dne si uvědomila, že její život ubíhá stejnou rychlostí jako taje led v její sklenici se sodou. V ten moment se jí v hlavě vynořila otázka – co asi stihne taková ledová kostka za svou krátkou existenci?

A tak začala kreslit humorné komiksy založené na mottu „život je krátký“, které zároveň nesou mnohem hlubší poselství – člověk by si měl užívat každou minutu svého bytí, jako by byla poslední, ale zároveň by neměl zapomenout na lidi kolem sebe. Na ta nejzábavnější dobrodružství ledové kostky se nyní můžete podívat v naší galerii.

lessonsinhumanity 11

GALERIE: Trefné ilustrace, ve kterých muž vysvětluje mimozemšťanovi chování lidské rasy. Bude vám z nich ale dost smutno

reklama