Virály

12. dubna 2019 15:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: 17 zábavných ilustrací, které trefně ukazují vztah s těhotnou ženou. Jaké je to žít ve společnosti nastávající maminky?

Yehuda Devir je izraelský umělec, který pochází konkrétně z města Tel-Aviv. Již několik let tvoří pár s manželkou Mayou a je to právě ona, kdo mu je největší inspirací v jeho tvorbě.

Yehuda vytváří velmi zábavné obrázky právě o životě se svou milovanou ženou. Kromě vtipných chvilek, ve kterých jasně vymezuje mužskou a ženskou charakteristiku, se nebojí poukázat i na choulostivější témata a nějakou tu partnerskou neshodu.

Jeho tvorbu si oblíbilo už několik milionů lidí, na Instagramu ho sleduje konkrétně 4,3 milionů sledujících. Momentálně mu vyšel komiks s názvem „One of those days,“ ve kterém najdete celou sbírku jeho dosavadní práce. Poslední rok se netajili tím, že se snaží o miminko a teď se jim to konečně podařilo! Tenhle sympatický pár se teď stane rodiči. Maya je v očekávání, a tak se jeho obrázky v poslední době týkají právě tématu těhotné ženy a my se nemůžeme přestat smát. Tenhle chlapík má prostě dokonalý cit pro vyjádření reálných situací s pořádnou dávkou humoru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také