návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: 17 zvířat, která musela přijít z jiného světa. Které z nich vás okouzlilo nejvíc?

Zvířata jsou neuvěřitelně roztomilá stvoření. A pokud je matka příroda obdaruje nějakou tou anomálií, jsou snad ještě více k sežrání.
Vydáno: 15.09.2019
Neobvykle velká a malá zvířata 9
Autor: Reddit/Inviscid_Scrith Neobvykle velká a malá zvířata 9

Že existují živočichové velcí pár mililmetrů a pak ti, kteří můžou měřit klidně 30 metrů na délku, víme všichni. Jenže matka příroda je nevyzpytatelná a občas si se svými díly skutečně vyhraje. Výsledkem pak jsou třeba papoušci velikosti většího psa nebo králík, který se vejde do dlaně. A stejně jako většina lidí zbožňuje roztomilá zvířata, rozplývá se i nad těmito anomáliemi, které jsou mnohdy ještě působivější.

Koneckonců je jedno, jak jsou němí tvorové velcí či malí, jsou tu proto, aby udržovali přírodu v rovnováze a my bychom si jich za to měli vážit za každých okolností. Tyhle překvapivé zvířecí anomálie ale nejspíš v přírodě jen tak neuvidíte, a tak se jimi můžete pokochat právě teď v naší galerii.

Lidé s genetickou anomálií 20

GALERIE: 20 lidí, kteří jsou díky svojí genetice opravdu unikátní. Tyhle anomálie jste ještě neviděli

Článek je zařazen v: zvířata , velikost , anomálie , matka příroda

reklama