návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE 18+: Erotická tanečnice prozradila, na co nejdivnějšího se jí chlapi ptají! Jaká otázka ji nejvíc šokovala?

Jaké bizarní otázky pokládají muži erotické tanečnici?
Vydáno: 20.04.2020
Cynthia Barbosa
Autor: Instagram.com Cynthia Barbosa

Cynthia Barbosa se živí jako OnlyFans modelka a příležitostná erotická tanečnice. Na Instagramu má slušný zástup sledujících, a tak není divu, že jí čas od času přijde do pošty nějaká ta zpráva – a když píšeme čas od času, myslíme tím třeba každých pět minut.

Každopádně řadu těch zpráv si asi dokáže každý z nás představit. Sexuální nabídky, oplzlé zprávy, nadávky, nebo třeba jen vyznání lásky a naivní snaha se seznámit – to vše je poměrně běžné. Cynthia teď ale prozradila, že jí nezvykle často chodí do pošty hodně specifický požadavek.

Muži jí posílají fotky svých penisů a chtějí po ní, aby jim odepsala, že je mají malé. Ano, čtete správně. Zatímco většina mužů touží po tom slyšet, jak jsou velcí, zjevně se tam venku najde solidní počet těch, kteří by radši slyšeli opak. A to rovnou od jedné z nejatraktivnějších žen, na které můžete na Instagramu narazit. My už ten svět asi definitivně nechápeme.

Článek je zařazen v: tanečnice , Sex , OnlyFans , Instagram , muži , otázky , Penis

reklama