Virály

14. května 2019 14:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: 18 fantastických tetování, která mají skrytý význam. Dokážete rozluštit všechny?

Pro každého má tetování nějaký osobní význam. Ať už se jedná o to, že mu to má něco nebo někoho připomínat, nebo je to vzpomínka na jednu bláznivou noc v mládí.

Ať si říká, kdo chce, co chce, i zdánlivě bezvýznamná tetování mají pro jeho nositele nějakou hloubku. Jsou lidé, kteří si nechají vytetovat medvěda prostě proto, že se jim líbí jeho povaha, vzhled nebo zkrátka zvíře jako takové. Ale i to je dostatečný důvod pro to, aby si něco takového mohli nechat zvěčnit. Nemusí to být zrovna bůhvíjak filozofický důvod. Stačí, že to tak chtěli. I náš vkus na zvířata toho dokáže prozradit například hodně o naší osobnosti, ale to necháme na odbornících.

Lidé z následující galerie tetování dotáhli do naprosté dokonalosti. Najdete mezi nimi fosforeskující malůvky, dětskou spojovací hru, vzpomínky na člena rodiny, partnerská tetování, stvrzení pravého přátelství, ale také humorné vyrovnání s drsnou a mnohdy krutou realitou, která je připravila o to nejcennější. Necháte se něčím z toho inspirovat také?

Sdílejte článek
Štítky cool tetování zábava lifestyle inspirace kérky

Přečtěte si také