Virály

11. února 2020 13:47

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Modelka se přiznala, že plánovala mít sex s nezletilým. Poslala mu tyhle lechtivé fotky!

Modelka posílala lechtivé fotky nezletilému chlapci.

Když se někdo proslaví jako exotická tanečnice a modelka, čekáte, že bude mít tolik mužských zájemců, aby nemusela zabíhat nutně do sféry nezletilých chlapců pro hledání intimního styku. V případě Bethany Edgecombe (20) z Austrálie, která na Instagramu byla známá jako Blondie Australia (celkem 105 tisíc sledujících), tomu ale bylo přesně naopak.

Bethany teď čerstvě navštívil reportér z pořadu A Current Affair, kde se probírají tyhle žhavé bulvární kontroverze, a osočil ji z toho, že si chystala 13letého chlapce k sexu. Dívka mu měla posílat lechtivé fotky a do zpráv míchat sexuální podtext. Ta nejprve nad útokem se smíchem mávla rukou, pak se ale ke všemu přiznala, podle ní však nešlo o nic vážného, s chlapcem se totiž nikdy nesetkala.

Chlapec pověděl tvůrcům pořadu, že mu kontakt se starší dívkou přišel z počátku super, pak ale začala jednat divně a on začal mít obavy, tak vše svěřil svým rodičům, kteří jednání nahlásili policii. Vyšetřování podle nich ale nikam nevedlo a tak se rozhodli otočit na média.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie Instagram Sex tanečnice modelka nezletilý

Přečtěte si také