Maitland Ward (42)
Autor: Instagram.com Maitland Ward (42)

GALERIE 18+: Od disneyovských maminek k pornu! Sexy herečka tvrdí, že se k filmům pro dospělé dostala omylem

Publikováno: 16.12.2019
Jak se herečka z filmů od Disneyho ocitne v pornu?

reklama

Jmenuje se Maitland Ward, je jí 42 let a dost možná jste ji už někde viděli. Tahle zrzavá herečka z Kalifornie totiž začínala svoji kariéru v seriálu na Disney Channelu Boy Meets World, kde hrála matku jedné z postav. Odtud její cesta vedla k dalším podobným rolím, přesto se však nikdy nestala ničím víc než neznámou charakterní herečkou z televize. Sama přitom chtěla víc.

Toužila po víc sexy rolích, i z toho důvodu sdílela své vyzývavé fotky na sociální sítě. Jenže to se nelíbilo jejímu publicistovi, který se ji snažil přesvědčit, že takhle se jí nové role nepohrnou. A měl pravdu, Maitland už mezitím ale sdílela víc než jen vyzývavé fotky a brzy nato s hraním ve filmech a seriálech sekla, aby se mohla věnovat vlastnímu Patreonu, kde se v roce 2018 stala nejlépe placenou a nejsledovanější tvůrkyní obsahu pro dospělé.

Odtud to už byl jen malý krůček k natáčení krátkých videí s dalšími dívkami, až se nakonec stala plnohodnotnou pornoherečkou. K hraní se tak svým způsobem vrátila, akorát si teď vydělává podstatně víc, je známější a dělá něco, co ji baví. Podporuje ji přitom i její manžel, který prý ví, že tohle je něco, co jeho žena potřebuje. Tak to vidíte, jak málo občas stačí ke štěstí.

reklama