Virály

12. prosince 2018 13:07

redakce Prima Lajk

GALERIE: 18 povedených vánočních designových failů, které musel vytvořit někdo úplně slepý

Vánoce se nezadržitelně blíží a spolu s nimi i čas, kdy naše domovy vyzdobí spousty vánočních věcí, které navodí tu správnou atmosféru.

Všude kolem nás tak uvidíme plno blikajících světýlek, ucítíme vůni pečeného cukroví a co teprve tu nepřekonatelnou vůni vánočního stromečku. K tomu všemu ale můžeme přidat ještě svíčky, vánoční ubrusy nebo třeba i oblečení v podobě hřejivého svetru a ponožek.

Lidé v tomto čase zažívají kromě pohody a lásky také jiné pocity, protože hektický shon dokáže mnohé pěkně potrápit. Zvláště ty, kteří nechávají vše na poslední chvíli. Doporučujeme vyčlenit si v prosinci například dva dny, které věnujete nákupům, abyste si konec roku mohli opravdu užít jen odpočinku a těch nejbližších.

V následující galerii najdete příklady lidí, kteří asi opravdu nakupovali ve stresu, protože jinak si nedovedeme vysvětlit, že si podobné věci někdo pořídil domů. Nebo máme tak bujnou fantazii jen my? Co myslíte? Pohodlně se usaďte, dejte si šálek teplé čokolády a podívejte se na tyto obrázky, které vás zaručeně pobaví.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce design zábava faily

Přečtěte si také