návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 18 úžasných proměn pejsků. Co dokáže udělat láskyplná péče s týranými zvířaty?

Ne nadarmo se říká, že láska dokáže zázraky. Už v pohádkách slýcháme, že s láskou přemůžeme veškeré zlo. V reálném světě to funguje stejně. Nevěříte?
Vydáno: 27.05.2019
Proměny pejsků 18
Autor: Boredpanda Proměny pejsků 18
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Následující obrázky nejsou pro slabé povahy. Tato galerie obsahuje několik skutečně brutálních fotek týraných pejsků, kteří jejich původní majitelé bili, típali o ně cigarety nebo jim způsobili několik jizev. Jejich bolestné pohledy ve vás vzbudí lítost a vztek na lidi, kteří tohle dokážou udělat. Který člověk je schopen takhle ublížit nevinnému tvorovi?

Naštěstí i tyto kruté příběhy dobře dopadly a mají šťastný konec. Každá koláž totiž obsahuje také fotku POTÉ, co se jich ujali noví majitelé nebo se o ně starali pracovníci v útulcích. Na ní jsou pejsci jako vyměnění. Vidíte zpět ztracenou jiskru v očích, šťastný pohled a sebejistý postoj – všechny faktory pro spokojeného psa. Tohle je jasný důkaz toho, co se zvířaty udělá čas, pozornost a láska. Lásku totiž potřebuje každá živá bytost bez výjimky. Souhlasíte?

Článek je zařazen v: psí , zvířata , proměna , týrání zvířat