návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 18 vtipných fotek, které ukazují, jak vypadá pravé dívčí přátelství. Holky, taky to tak máte?

Přátelství je nesmírně důležité pouto, které se může vytvořit mezi dvěma, ale klidně i více lidmi.
Vydáno: 16.04.2019
Dívčí přátelství 7
Autor: Twitter/ Brightside.me Dívčí přátelství 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aby bylo pevné a vydrželo celý život, musíte se o něj starat. Kamarádství mezi dvěma muži a dvěma ženami se v mnoha ohledech liší. Kluci se spolu poperou, ale druhý den je všechno dobré. Zatímco u holek je vztah komplikovanější, jsou více složitější a mají tendence věci víc rozebírat a řešit.

To je také důvod, proč mezi nimi častěji vznikají konflikty. Je málo opravdových přátelství, kdy jedna druhé kryje záda takovým způsobem, že by za sebe daly ruce do ohně. Přesto se však nějaké takové najdou. Holčičí svět dokáže být pěkně složité, ale také pořádně zábavné místo, kde se nikdy nenudíte. Podívejte se, jak to vypadá, když se kámoška snaží udělat perfektní fotku nebo když si před sebou dvě holky klidně holí nohy. Takový vztah se totiž dostává na úplně jinou úroveň intimity a důvěry. Máte taky takovou kamarádku, se kterou jste v dobrém i zlém?

Článek je zařazen v: holky , přátelství , zábava , vtipy , fotky