návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 18letá holka nevěřila, že může být těhotná. O 6 týdnů později se jí narodil syn. Proč nic nepoznala?

Mladá dívka vůbec netušila, že je těhotná.
Vydáno: 19.12.2018
Dívka netušila, že je těhotná 1
Autor: facebook.com Dívka netušila, že je těhotná 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Saffron Heffer (18) vůbec netušila, že je těhotná. Až když se její matka všimla podivné linie na jejím břiše, přinutila ji udělat si těhotenský test. Ten odhalil, že dívka skutečně čeká dítě. Doktoři pak potvrdili, že je v 8 měsíci a brzy porodí. Došlo na to o 6 týdnů později, kdy se jí narodil malý chlapeček. Vás ale nejspíš zajímá, jak je možné, že 18letá holka vůbec nevěděla, že je těhotná.

Podle všeho totiž absenci menstruace vysvětlovala tím, že bere prášky a jí hodně zmrzliny. Díky posilovně se navíc udržovala v kondici a její tělo vůbec nejevilo známky těhotenství – břicho měla zcela ploché. Po zjištění, že je v jiném stavu, se doktoři pokusili dítě přesunout a Saffronino břicho se o pár dní později nafouklo do správné velikosti. Vše tak dobře dopadlo, a přestože se Saffron chvíli bála, že její život skončil, o případnou výchovu se totiž s otcem dítěte dělit nechtěla, nakonec prý ničeho nelituje.

Článek je zařazen v: těhotná , dívka , dítě , syn , břicho