návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 19 upřímných ilustrací, které vás donutí přemýšlet o zvráceném fungování dnešního světa. Vážně tohle chceme snášet?

Dnešní svět je plný krutých věcí, událostí a lidí – a tenhle umělec je dokonale vystihuje.
Vydáno: 30.11.2018
Ilustrace o problémech dneška 10
Ilustrace o problémech dneška 10 Autor: Instagram/schmitz_illustration
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seznamte se s umělcem Stephanem Schmitzem, který žije ve Švýcarsku a vytváří ilustrace pro nejznámější časopisy na světě. Ve svých pracích znázorňuje různé oblasti života v dnešní době – od rodinných vztahů až po technologie. Jeho kresby nejsou extrémně dramatické, jako většina jiných děl podobného žánru. Čím déle se však na ně díváte, tím spíš si uvědomíte, s kolika problémy se v současnosti každý člověk musí potýkat.

Abyste měli představu o síle tvorby tohoto umělce, vybrali jsme pro vás do galerie jeho nejnaléhavější kousky, které vás chtě nechtě donutí přemýšlet o tom, jak skutečně náš svět vypadá.

Kdyby se zvířata chovala jako lidé 22

GALERIE: Nemilosrdné ilustrace ukazují, jak by to vypadalo, kdyby se k nám zvířata chovala jako my k nim. Z těchto obrázků vás zamrazí

Článek je zařazen v: ilustrace , svět , lidé , krutost , Stephan Schmitz