návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 20 lidí, kteří vypadají jako umělecká díla, na něž se právě dívají. Jejich podobnost vás dostane

Říká se, že každý z nás má na světě dvojníka. Ale napadlo by vás, že se najdete i v některém ze slavných uměleckých děl?
Vydáno: 06.12.2019
Stefan Draschan  20
Autor: Stefan Draschan Stefan Draschan 20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Francouzský fotograf Stefan Draschan strávil dlouhé hodiny čekáním v galerii, aby vytvořil tyto unikátní snímky. Jeho projekt s názvem „Lidé, kteří vypadají jako slavné obrazy“, nás naprosto dostal. Tajemstvím úspěchu je v tomto případě trpělivost. Nedokážeme si představit, jak dlouho musel tolik fotek sbírat, ale čekání se mu rozhodně vyplatilo.

Následující fotografie pochází z uměleckých galerií z celého světa. Draschan byl v Paříži, Vídni, ale i v Berlíně. Jeho cíl byl jasný – zachytit podobnost mezi návštěvníky galerie a uměleckým dílem. Většinou se jedná o například stejně barevné oblečení nebo vlasy, ale může to být dokonce i celková vizáž včetně vousů a outfitu. No, přesvědčte se sami.

Článek je zařazen v: umění , Galerie , zábava , podobnost , Stefan Draschan