návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 20 nejhnusnějších jídel, která se kdy objevila na talíři. Po těchto blafech si budete připadat jako šéfkuchař

Vážně jste si mysleli, že jste nejhorší jídlo měli ve školních jídelnách. Následující galerie odporných blafů vás přesvědčí o opaku.
Vydáno: 13.11.2019
20 nejhnusnějších jídel, která se kdy objevila na talíři 13
Autor: Facebook.com/Rate My Plate 20 nejhnusnějších jídel, která se kdy objevila na talíři 13

Jsou lidé, kteří dokáží v kuchyni zázraky a každý jejich pokrm je pro váš jazýček slastí. Jenže pak jsou tu jedinci, kteří by se k plotně opravdu přibližovat neměli. Kdykoliv to totiž udělají, jejich snaha o jídlo se promění v katastrofu, po níž vám možná budou hrozit dokonce i žaludeční potíže. Sbírku těch nejhorších pokrmů sdílí lidé, a dost často i autoři samotných pokrmů, na populární facebookové stránce Rate My Plate. A nutno dodat, že se často opravdu jedná o „klenoty“, které byste na talíř dostat opravdu nechtěli. Ano, vy vážně vaříte líp.

Super ovocné knedlíky

GALERIE: 9 nejnechutnějších blafů od českých maminek, které byste nikdy nechtěli ochutnat! Takhle vypadá gastronomická smrt!

Muž vytváří z jídla animované postavičky 8

GALERIE: Muž vytváří animované postavičky z jídla. Dali byste si raději Spongeboba, nebo Mickey Mouse?

Článek je zařazen v: jídlo , blafy , odporné jídlo , vtipná galerie

reklama