návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 20 odvážných žen, které si přestaly barvit šedivé vlasy. Výsledky jsou tak skvělé, že je budete následovat

Krása má mnoho podob, ale existují společensky nepsaná pravidla, které se většina žen snaží dodržovat. Například skrývat své šedivé vlasy.
Vydáno: 08.04.2019
Martha Truslow Smithová  17
Autor: Instagram - grombre Martha Truslow Smithová 17

Na Instagramu existuje účet, jehož cílem je přimět ženy k tomu, aby přijaly své přirozené šedivé vlasy takové, jaké jsou. Ukázalo se, že existuje opravdu velké množství žen, které jsou unavené a znechucené tím, jak je společnost „nutí“ ztrácet drahocenné hodiny a také velké množství peněz v předražených salonech.

Martha Truslow Smith přišla v roce 2016 s nápadem vytvořit účet, který bude podporovat právě přirozené šedivé vlasy a dodávat ženám odvahu přestat je skrývat. Momentálně má již více než 102 tisíc sledujících a číslo se neustále zvyšuje. Jak se vám líbí ženy s jejich přirozenou barvou vlasů? Měli byste také odvahu na to skoncovat s návštěvami u kadeřníka?

Článek je zařazen v: vlasy , šedin , šediny , kadeřník , styl , stárnutí , Martha Truslow Smith

reklama