reklama

reklama

Ženy a šedivé vlasy 11

GALERIE: 20 překrásných žen, které skoncovaly s barvením vlasů. I šediny mohou vypadat zatraceně přitažlivě

Publikováno: 05.10.2019
Na barvě vlasů v podstatě vůbec nezáleží, protože vnitřní krása a kouzlo osobnosti se postará o to, že své okolí zaujmete i bez sebedražší návštěvy kadeřníka.

reklama

Móda se neustále mění, ale určitě jste v nedávné době zaznamenali trendy v podobě platinové blond, stříbrné a šedivé barvy. Ať už se vám to líbí nebo ne, jedna věc tomu nelze upřít – zaručeně strhne vaši pozornost. Co však stojí za větší obdiv než profesionálně nabarvená hlava kadeřníkem, jsou přirozené šediny, které dokáže nosit s patřičnou hrdostí jen hrstka sebevědomých žen.

Na Instagramu se objevil nový trend a stále více žen sdílí své fotografie přirozeně šedivých vlasů, které se rozhodly přestat barvit. Používají při tom hashtag #grombre. „Moje šediny pro mě znamenají přijetí procesu stárnutí. Není to pro každého a je to naprosto v pořádku. Já jich mám poměrně dost a zajímalo mě, co by se stalo, kdybych si přestala barvit vlasy a schovávat je. Rozhodla jsem, že dám přednost pouze přírodním produktům a moje vlasy a sebejistota na tom nikdy nebyly lépe,“ svěřila se Mindy Gale.

reklama