Virály

29. května 2019 14:30

redakce Prima Lajk

GALERIE: 20 stylových nehtů, které mají svůj skrytý význam. Dámy, chtěly byste je taky?

Tak tohle je pecka. Vzory na nehtech už jsou dávno z módy. Na scénu vstupují nehty, které spolu tvoří nějaký zajímavý příběh nebo význam.

Lakování nehtů tady s námi bylo odjakživa. Jen trendy se neustále mění. Třeba za dob našich babiček se nosily nehty zapilované lehce do špičky, kulaté a hranaté tvary přišly mnohem později. Lak na nehty zpočátku plnil hlavně funkci zpevnění nehtů, takže se nosil průhledný. Doslova legendou byla na počátku dvacátého století francouzská manikúra. Pak už se lakování nehtů rozjelo naplno společně s gelovými nalepovacími nehty a nejrůznějšími vzory.

Frčel jak minimalismus, tak třpytky, tak i různé malé obrázky a vzory. Také se dělá každý prst jinak nebo každá ruka jiná. Určitě si pamatujete i na ten trik, kdy se na nehty obtisknou noviny. Hitů je zkrátka pořád dost a ani rok 2019 se jim nevyhnul. Letos frčí hlavně jednoduchost – tedy jednobarevné nehty a zvířecí vzory. A přišel ještě jeden bláznivý trend – nehty, které mají svůj vlastní příběh. To znamená, že obrázky na nehtech spolu souvisí nebo dávají nějaký význam. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také