Virály

27. ledna 2022 13:50

redakce Prima Lajk

GALERIE: 200kilová žena se za peníze fotí zaseknutá na různých místech. Kolik si tím vydělá?

Pětadvacetiletá Britka vydělává na své obezitě desítky tisíc korun měsíčně.

Internet je kouzelné místo, ve kterém můžete vydělávat velké peníze na těch nejbizarnějších věcech. Krásným příkladem je pětadvacetiletá Danielle Birchová z Velké Británie vážící dvě stě dvacet dva kilogramů, která se za menší poplatek natáčí a fotí zaseknutá ve futrech, ve vaně nebo jen tak, jak stojí vedle hubenějších lidí.

Pokud si říkáte, že to přece nemůže nikoho zajímat, jste na omylu. Danielle si za svou kariéru nasbírala pěknou řádku věrných zákazníků, díky kterým si přijde i na padesát tisíc měsíčně. Sama trvá na tom, že videa ani fotky nemají pornografický obsah; prodává je prostě mužům, kterým se líbí baculky.

Ačkoli je její váha alarmující, nehodlá zhubnout ani deka. „Dřív jsem svou postavu zakrývala do volného oblečení. Necítila jsem se zkrátka dobře v něčem, co zvýrazňovalo mou korpulentní postavu. Jakmile ale muži o mou osobu projevili v on-line prostoru zájem, začala jsem se na sebe dívat jinak. Jsem mnohem sebevědomější. Mužům se nelíbí jen štíhlé ženy. Mají rádi i boubelky,“ přiznala vesele boubelka s tím, že nechce propagovat obezitu, jen je spokojená sama se sebou.

Sdílejte článek
Štítky peníze obezita Velká Británie zahraničí galerie Internet zdraví fotomodelka

Přečtěte si také