Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

GALERIE: 21 nepovedených vychytávek, které nikdy neměly vzniknout. Tyhle příšerné výtvory doma rozhodně nedělejte

Vytvořit něco nového z něčeho starého je geniální nápad. Ne všichni na to však mají talent.
Vydáno: 14.02.2018
Nejšílenější výtvory z kategorie udělej si sám 3

Projekty DIY, tedy udělej si sám, umožňují lidem znovu použít nepotřebné předměty povalující se u nich v bytě tak, aby z nich opět udělali nějakou cool věc a nemuseli je vyhazovat. Jenže, jen proto, že z nich lze něco vyrobit, neznamená, že by k tomu mělo dojít za každou cenu. Na sociální síti Reddit existuje skupina, která se nazývá analogicky DiWHY, tedy něco jako udělej si PROČ, kde uživatelé zveřejňují fotografie těch nejhorších a nejnepovedenějších výtvorů, které jsou opravdu tak děsivě strašné, že i většina z vás by se po jejich zhlédnutí mohla cítit jako Leonardo da Vinci. 

Výrobky se zde v podstatě dělí na dvě kategorie: 1. nápad je tak špatný, že ani neměl vzniknout; 2. realizace nápadu se ukázala být opravdu špatná. Jedná se prostě o ukázky toho, že by se někteří lidé měli nejdřív poradit s někým povolaným, než se pustí do něčeho takového. Můžete se o tom přesvědčit sami v naší galerii, do které jsme vybrali 21 těch opravdu nejbizarnějších kousků. 

Nejšílenější stavby foto

GALERIE: Tohle je 10 největších stavebních failů. které mohl schválit jen totální magor!

Fail foto

GALERIE: Tohle je 15 největších photoshopových failů na internetu! Tohle opravdu myslí někdo vážně?

Reklama
Článek je zařazen v: DIY, výtvory, faily
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama