návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 21 vtipných fotek lidí, kteří se s horkým letním počasím vypořádali po svém. Lidská kreativita zkrátka nezná mezí!

Patříte mezi lidi, kteří pravidelně v horkých letních měsících trpí? No, tahle galerie vám možná pomůže vymyslet, jak se s tím vypořádat lépe.
Vydáno: 07.06.2019
Lidi, kteří se s horkem vypořádali po svém 22
Autor: brightside.me Lidi, kteří se s horkem vypořádali po svém 22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na světě existuje pouze velmi málo míst, kde je počasí naprosto perfektní po celý rok. Navíc my Češi jsme známi tím, že když je moc teplo, stěžujeme si, a když je moc zima, stěžujeme si také. Je velmi těžké se zavděčit všem, ale s trochou kreativity a dobrých nápadů můžete zjistit, že i tropické vedro může být skvělá zábava.

Lidé z následující galerie si s tím poradili po svém. Koupou se venku, i když nemají bazén. Kde? Stačí jim k tomu obyčejná popelnice. Horký stan, ve kterém se nedá spát, aniž byste nepropotili tři trička – žádný problém, stačí si s sebou do kempu vzít osobní klimatizaci. To a mnohem více vtipných obrázků na vás čeká níže.

Článek je zařazen v: zábava , vtipy , horko , léto