Virály

6. listopadu 2019 11:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: 21letá zlatokopka podvedla 74letého manžela s jiným důchodcem přímo před kamerami. Nic nechutnější tento týden neuvidíte

Tohle bude určitě další láska až za hrob…

Pamatujete si na poněkud netradiční pár ze srbské reality show Parovi (v překladu páry, pozn. red.), o kterém jsme již dříve psali? Čtyřiasedmdesátiletý Milojko Bozic a jeho o 54 let mladší přítelkyně Milijana Bogdanovic se vzali začátkem tohoto roku.

Ale teď přichází ta zajímavější část. Mladičká Milijana údajně podváděla svého muže s jiným postarším mužem, opět v televizní reality show. Podle dostupných informací s druhým mužem dováděla, když vedle ní spal její manžel.

Na fotografiích z této televizní show uvidíte Milijanu, jak líbá 60letého Nemanja Stamatovice Zabaca, kterému sedí na klíně a na dalších spolu leží v posteli. V předchozí sérii reality show také přiznala, že měla orální sex s dalším soutěžícím poté, co Milojko vypadl. „Byli jsme spolu intimně, ale neměli jsme spolu sex. Uspokojila jsem ho ústy a on udělal to samé mně. Dotýkali jsme se a mazlili,“ řekla Milijana.

A jak na všechno teď reagoval její manžel? „Hraje si se mnou a dělá ze mě hlupáka. Tohle ale není hra, to je skutečné,“ okomentoval její chování Milojko. Jak tohle dopadne? No sami jsme na to zvědaví…


Přečtěte si také