návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 22 katastrofálních módních přeslapů, které nepochopíte. Co si na sebe rozhodně nebrat?

Každý z nás někdy v životě zažil nějaký ten trapas. Možná, že jste před někým upadli na zem, nebo ste si hlasitě uprdli v místnosti plné lidí.
Vydáno: 07.11.2018
Šílené módní trapasy 23
Autor: Brightside Šílené módní trapasy 23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všechny tyto chvíle vás mohou přivést do velmi nekomfortní situace, ve které se necítíte zrovna dvakrát příjemně. Občas vám k tomu ale může postačit jen to, že se na sebe ráno nepodíváte do zrcadla. Říká se, že oblečení je naše vizitka a věřte tomu, nejedná se pouze o prázdnou frázi. 

Je to totiž právě móda, se kterou můžeme udělat na ostatní první dojem. Bohužel ne všichni se v tomto odvětví zrovna dobře orientují. Podívejte se, jak to dopadá, když se v módě šlápne vedle. Řeč je například o neúspěšných reklamách s neúmyslnými sexuálními narážkami, nebo o šíleně předražených botech, které vypadají jako kdyby je někdo právě vytáhnul ze skládky na odpadky. Chyby nedělají pouze obyčejní lidé, občas totiž vznikají přímo od samotných návrhářů. 

Článek je zařazen v: trapasy , zábava , móda , oblečení