návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 22 netradičních bílých tetování, která vypadají jako magická znaménka. Které se vám líbí nejvíc?

Když se řekne tetování, většina lidí si představí černobílé nebo barevné obrázky. Momentálně je ale na vzestupu bílé tetování a my musíme uznat, že vypadá opravdu zajímavě.
Vydáno: 22.03.2019
22 netradičních bílých tetování 11
Autor: Boredpanda 22 netradičních bílých tetování 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud patříte mezi milovníky neokoukaných a netradičních věcí, nastražte oči. V tetovacím salonu si totiž kromě černého nebo různobarevného inkoustu můžete vybrat také čistě bílý. Tetování za použití bílé barvy je takřka neviditelné a působí určitě méně výrazným dojmem.

Jestliže však toužíte po tom, aby vaše kérka byla pořádně vidět, ale i tak se vám tenhle nápad líbí, můžete zvolit kombinaci černé a bílé. V tomto případě bílá barva ještě více vynikne. V naší galerii najdete spoustu inspirace. Některá tetování působí, jako kdyby na dotyčném byla odjakživa. Předtím, než si je ale začnete prohlížet, připravte si telefon, protože se možná budete chtít hned objednat k tatérovi.

Článek je zařazen v: tetování , styl , móda , bílé tetování , inspirace , tělo