návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 22 pasažérů z pekla! Vedle takových cestujících byste v letadle sedět nechtěli

Při cestování letadlem si většina lidí přeje sedět u okna. Aby mohli pozorovat okolní krajinu, mraky nebo to, jak letadlo vzlétá a přistává. Ale málokdo si uvědomuje, že není tak důležité, kde přesně sedíte, jako to, kdo vedle vás sedí.
Vydáno: 14.01.2019
Passenger Shaming 20
Autor: Instagram/ Passenger Shaming Passenger Shaming 20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud totiž při několika hodinovém letu narazíte na individuum, které vám strká svoje špinavé a smradlavé nohy na vaši opěrku nebo si spustí vlasy přes obrazovku, kterou máte před sebou, bude to pro vás pravděpodobně nezapomenutelný let plný nekončícího utrpení.

I když by se mohlo zdát, že existují jakási nepsaná etická pravidla, která bude dodržovat každý normální člověk, opak je pravdou. Při cestování můžete narazit opravdu na leccos. A o to se rozhodla se světem podělit Shawn Kathleen, která založila instagramový účet „Passenger Shaming“. Je to maminka, která 7 let pracovala jako letuška. Asi před 5 lety začala s tímto originálním konceptem, kde sdílí různé vtipné fotky nevychovaných cestujících a slaví s tím obrovský úspěch. Její účet sleduje před 745 tisíc lidí a podle časopisu Rolling Stone Magazine jde dokonce o jeden ze 100 nejlepších instagramových účtů. Pobavte se s námi nad bláznovstvím některých lidí, které byste osobně určitě potkat nechtěli.

Článek je zařazen v: cestování , letadlo , Pasažéři , horor , zábava , šílené